• Galeria
    • Katalogi
    • Video
    • Download
    • Użytkownicy
    • Klubowicze
    • Top 8
    • Konto klubowe
    • Regulamin
    • Poradnik
    • Pielegnacja 205
    • Opis modeli
    • Kody lakieru
    • GTI
    • Linki
    • Historia
    • Kluby
    • Reklama

Dzisiaj jest Piątek, 12 Czerwca 2026, 23:20:18

Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny

Podstawowe informacje o DJPreZes

Komentarze: 219

Ostatni:
Anonim, 08.02.2007

Skąd: Gdynia
Status konta: Nieopłacone
GG:
Rejestracja: 22.07.2004 13:48
Ostatnio online: 03.11.2014 10:59
Posiadane auto:

Marka: Peugeot
Model: 205 green
Kolor: Bia³y
Rok produkcji: 1989
Pojemność: 1361 cm³
Moc: 68 KM
Moment: 89 NM
Wprowadzone modyfikacje

Nadwozie: Brak danych
Silnik: TU3A ...wystarczajacy jak na ten rozmiar samochodu! :) Bez modyfikacji...jezdzi i to zwawo, wiec po co zmieniac? :P Edit (26.06.2007): oj tak tak...zmienilbym, bo jara tyle oleju, ze szkoda gadac :P
Układ wydech.: Seryjny
Zawieszenie: Seryjne, 14.07.2005 wymiana amorkow :D
Opis zewnętrzny: Brak danych
Wnętrze: Wnetrze z XSa... Mial by oryginal, no ale nie wyszlo.Moze kiedys bedzie powrot do oryginalu lub jakas akcja "kubelkowy green" ;]
Audio: Ło matko ;] Rabie i łupie az milo. Fabryczny przod i radyjo Pioniera ;] Wyjmowane na noc i trzymane w cieplym pomieszczeniu ;]
Plany: Brak danych
Inne: Hm...205 czego chciec wiecej ;) (drugiej 205 ;]) Moze ktos jest maniakiem "starego stylu" i chce sie zamienic nowymi lampami tylnimi na stare?? ;] Samochod z zalozenia ma zostac w miare oryginalny.
Felgi: 13 cali
Opony przód: 165 mm / 65
Opony tył: 165 mm / 65
Oceny auta


Wnętrze: / 10
Komora silnika: / 10
Audio: / 10
Styl: / 10
Kreatywność: / 10
Ogólnie: 0 0 / 10
Pozostałe fotografie


Nick: Anonim, Data: 08.02.2007 22:35
muszę truknąc chłopakom z ARKI (szacun)
że prowokatorka rejestracji z Gdyni nie szanuje
Nick: Anonim, Data: 08.02.2007 22:32
ooo witam Cie marna prowokatorko!!!
behemot na koszulce Ci nie pasuje za h.....a
lepiej mocherowy beret wrzuć se na styrany babcinym miodem garnek
auto spoko i dam 3x5
ale Ciebie koleżanko na pekiel do śliwek ewentualnie do tarcia chrzanu
H C W D pozdro z Olsztyna
i KA-BOOM w Twoje OKO DEMONA
hehehehhehehee

Nick: Anonim, Data: 17.01.2007 14:23
5 / 5 / 5 - idealnie zadbana maszyna, pięknie dopracowana, podoba mi się gratulacjęza fajne ujęcie z szyberdachu
Nick: Anonim, Data: 06.01.2007 23:22
555!!! Dlatego ze to green,green,green!
Nick: Smanov, Data: 04.01.2007 00:53
ładne autko!lśniąca biel pozdrawiam 3x5!! najlepszego w nowym roku!!
Nick: KOGUT, Data: 03.01.2007 18:29
wszystkiego dobrego w nowym roku!!!
3x5 oceniam oczywiscie!
Pozdrawiam!
Nick: robson, Data: 31.12.2006 11:58
Witam jak tu oceniać ,jak są same 5-tki ,Pozdrawiam i życze SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
Nick: STEFANOXS, Data: 31.12.2006 11:57
Fajna furka

Nick: Ursus, Data: 18.12.2006 19:28
ten recylkulator nie był raczej wymogiem bo mój pugi to niemiec i nie ma ;)
a co do planów o których piszesz top jak najbardziej popieram
Nick: Ursus, Data: 17.12.2006 09:32
fajny, tylko bym zmienił kierunki na białe i dokładke z halogenami
ps. co to za dziwne przewody idące z kolektora wydechu
Idź do strony:
123456789101112131415
16171819202122

Profil: dawidek0089

Profil: PiotrDiesel

Re: 205 GTI 1.6 '87 r.

Ale szanuję to GTI ogromnie. Naprawdę szacun dla [smention u=136]pawel[/smention] za zbudowanie tak fantastycznego projektu _O_ [attachment=0]IMG_55105.jpg[/attachment] [attachment=1]IMG_55373.jpg[/attachment]

Re: 205 T8

https://www.205gtidrivers.com/forums/topic/ 176186-205-t16-replica-build nawet buda podobna :roll:

Wzmocnienia kielichów. Mocowania zderzaków

Mam do sprzedania wzmocnienia kielichów blacha 4mm Oraz mocowania zderzaków z nierdzewki kwasoodpornej Śruby do alufelg 106 s16

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby. 507254896 pisać pytać podeślę fotki na wotssapie c

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby

  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Klubowicze
  • Forum
  • Konto MAX
  • Galeria
  • Video
  • Kluby
  • Download
  • Linki
  • Reklama
  • Kontakt
  • Powered by TuningPortal v2.0