• Galeria
    • Katalogi
    • Video
    • Download
    • Użytkownicy
    • Klubowicze
    • Top 8
    • Konto klubowe
    • Regulamin
    • Poradnik
    • Pielegnacja 205
    • Opis modeli
    • Kody lakieru
    • GTI
    • Linki
    • Historia
    • Kluby
    • Reklama

Dzisiaj jest Piątek, 12 Czerwca 2026, 23:25:14

Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny

Podstawowe informacje o DJPreZes

Komentarze: 219

Ostatni:
Anonim, 10.10.2005

Skąd: Gdynia
Status konta: Nieopłacone
GG:
Rejestracja: 22.07.2004 13:48
Ostatnio online: 03.11.2014 10:59
Posiadane auto:

Marka: Peugeot
Model: 205 green
Kolor: Bia³y
Rok produkcji: 1989
Pojemność: 1361 cm³
Moc: 68 KM
Moment: 89 NM
Wprowadzone modyfikacje

Nadwozie: Brak danych
Silnik: TU3A ...wystarczajacy jak na ten rozmiar samochodu! :) Bez modyfikacji...jezdzi i to zwawo, wiec po co zmieniac? :P Edit (26.06.2007): oj tak tak...zmienilbym, bo jara tyle oleju, ze szkoda gadac :P
Układ wydech.: Seryjny
Zawieszenie: Seryjne, 14.07.2005 wymiana amorkow :D
Opis zewnętrzny: Brak danych
Wnętrze: Wnetrze z XSa... Mial by oryginal, no ale nie wyszlo.Moze kiedys bedzie powrot do oryginalu lub jakas akcja "kubelkowy green" ;]
Audio: Ło matko ;] Rabie i łupie az milo. Fabryczny przod i radyjo Pioniera ;] Wyjmowane na noc i trzymane w cieplym pomieszczeniu ;]
Plany: Brak danych
Inne: Hm...205 czego chciec wiecej ;) (drugiej 205 ;]) Moze ktos jest maniakiem "starego stylu" i chce sie zamienic nowymi lampami tylnimi na stare?? ;] Samochod z zalozenia ma zostac w miare oryginalny.
Felgi: 13 cali
Opony przód: 165 mm / 65
Opony tył: 165 mm / 65
Oceny auta


Wnętrze: / 10
Komora silnika: / 10
Audio: / 10
Styl: / 10
Kreatywność: / 10
Ogólnie: 0 0 / 10
Pozostałe fotografie


Nick: Anonim, Data: 10.10.2005 11:05
Thanks, you have nice car too and T-shirt :-)
Nick: deejay, Data: 30.09.2005 02:05
5,5,5 pozdro
Nick: Anonim, Data: 17.09.2005 17:46
za kapele na koszulce 666, tzn 555 =] pzdr
Nick: DJPreZes, Data: 13.08.2005 17:42
Tak, czesto psa woze, a on sie w 405 wyzyl na fotelach to tutaj wole takie cos ;) poza tym przednie fotele troche sa zjechane :(
Nick: Anonim, Data: 12.08.2005 20:41
555 za imprezowe podejście do życia ;)
Dziękuje za oceny, Tobie funduje to samo, widać, że dbasz o samochód. Ja, np. staram się jak mogę a efekty są mało widoczne :(
Niemniej, Wielkie POZDROOO!
Masz 'misia' na fotelach?
Nick: DJPreZes, Data: 12.08.2005 12:08
dzieki ;) Za jakis czas wstawie fotke z bialymi kierunkami, a na deche bedzie trzeba troche poczekac niestety...
Nick: deejay, Data: 11.08.2005 00:08
nowy miesiąc, 3x5
Pozdro
Nick: Anonim, Data: 26.07.2005 10:15
no spoko no tez prawda ze sie w nic nei trzeba bawic , a te buzke kiedys dalem i tak zostala ;)
Nick: Anonim, Data: 24.07.2005 23:21
właścicielka może nie będzie ryzykować oceny w granicach 3 x 0. pozdrawiam
Nick: Anonim, Data: 23.07.2005 13:51
555 ;))
Idź do strony:
123456789101112131415
16171819202122

Profil: PIT_R2

Profil: PiotrDiesel

Re: 205 GTI 1.6 '87 r.

Ale szanuję to GTI ogromnie. Naprawdę szacun dla [smention u=136]pawel[/smention] za zbudowanie tak fantastycznego projektu _O_ [attachment=0]IMG_55105.jpg[/attachment] [attachment=1]IMG_55373.jpg[/attachment]

Re: 205 T8

https://www.205gtidrivers.com/forums/topic/ 176186-205-t16-replica-build nawet buda podobna :roll:

Wzmocnienia kielichów. Mocowania zderzaków

Mam do sprzedania wzmocnienia kielichów blacha 4mm Oraz mocowania zderzaków z nierdzewki kwasoodpornej Śruby do alufelg 106 s16

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby. 507254896 pisać pytać podeślę fotki na wotssapie c

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby

  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Klubowicze
  • Forum
  • Konto MAX
  • Galeria
  • Video
  • Kluby
  • Download
  • Linki
  • Reklama
  • Kontakt
  • Powered by TuningPortal v2.0