• Galeria
    • Katalogi
    • Video
    • Download
    • Użytkownicy
    • Klubowicze
    • Top 8
    • Konto klubowe
    • Regulamin
    • Poradnik
    • Pielegnacja 205
    • Opis modeli
    • Kody lakieru
    • GTI
    • Linki
    • Historia
    • Kluby
    • Reklama

Dzisiaj jest Piątek, 12 Czerwca 2026, 22:51:50

Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny

Podstawowe informacje o DJPreZes

Komentarze: 219

Ostatni:
Anonim, 07.07.2006

Skąd: Gdynia
Status konta: Nieopłacone
GG:
Rejestracja: 22.07.2004 13:48
Ostatnio online: 03.11.2014 10:59
Posiadane auto:

Marka: Peugeot
Model: 205 green
Kolor: Bia³y
Rok produkcji: 1989
Pojemność: 1361 cm³
Moc: 68 KM
Moment: 89 NM
Wprowadzone modyfikacje

Nadwozie: Brak danych
Silnik: TU3A ...wystarczajacy jak na ten rozmiar samochodu! :) Bez modyfikacji...jezdzi i to zwawo, wiec po co zmieniac? :P Edit (26.06.2007): oj tak tak...zmienilbym, bo jara tyle oleju, ze szkoda gadac :P
Układ wydech.: Seryjny
Zawieszenie: Seryjne, 14.07.2005 wymiana amorkow :D
Opis zewnętrzny: Brak danych
Wnętrze: Wnetrze z XSa... Mial by oryginal, no ale nie wyszlo.Moze kiedys bedzie powrot do oryginalu lub jakas akcja "kubelkowy green" ;]
Audio: Ło matko ;] Rabie i łupie az milo. Fabryczny przod i radyjo Pioniera ;] Wyjmowane na noc i trzymane w cieplym pomieszczeniu ;]
Plany: Brak danych
Inne: Hm...205 czego chciec wiecej ;) (drugiej 205 ;]) Moze ktos jest maniakiem "starego stylu" i chce sie zamienic nowymi lampami tylnimi na stare?? ;] Samochod z zalozenia ma zostac w miare oryginalny.
Felgi: 13 cali
Opony przód: 165 mm / 65
Opony tył: 165 mm / 65
Oceny auta


Wnętrze: / 10
Komora silnika: / 10
Audio: / 10
Styl: / 10
Kreatywność: / 10
Ogólnie: 0 0 / 10
Pozostałe fotografie


Nick: Anonim, Data: 07.07.2006 19:34
Ale Ci ktoś do...lił bo po naszy 555 tak nisko :(
Co ze smyczą ?
Nick: Anonim, Data: 07.07.2006 15:37
DJ, 3x5, a powiedz mi, bo wspomniałes na forum kilku zbędnych Tobie częściach... interesuje mnie lewy wahacz i lewa zwrotnica do GTI, moze masz "gdzies tam w garażu", bądź dysponujesz namiarem na regenerowane częsci bądż po prostu zamienniki? Pozdrawiam P.S. Pewnie w Twoim PUGU (po koszulce) też leci ostra muzya, ja lubię zapodać COALITION (polecam) albo stary dobry Korn ;-) Good God ;-)
Nick: Anonim, Data: 05.07.2006 16:07
;)
Nick: DJPreZes, Data: 05.07.2006 13:31
Wrrrr...jakis pajac cos zrobil (kopnal, albo cos, sam nie wiem) i tylna lewa lampa tak mega odstaje od blendy :/ W piatek rozbieram i sprawdze co sie stalo.
Nick: Anonim, Data: 03.07.2006 22:15
555 oczywiście, sprzedaję bo kupiłem Fiestę , 2,5 tysi lub 2,3.
Nick: DJPreZes, Data: 02.07.2006 10:42
Wyobrazam, ale nawet diesel z listwami od GTi wyglada cudnie. Dla mnie listwy to podstawa GTi ;]
Nick: Anonim, Data: 28.06.2006 19:56
GTI bez listew,hm... a probowales sobie wyobrazic klasycznego PUGa, ale z "duzym" (ukrytym) silnikiem pod maska? To robi wrazenie, na tych co stoja obok, na swiatlach. Choc moj PUG nim nabierze werwy, to luzy w kierownicy (pływanie) na gwałt nie pozwalaja na szarze,a tak by sie chciało ;-) 3x5
Nick: Anonim, Data: 28.06.2006 19:35
My też krytykowalismy jeszcze przed załozeniem, ale o gustach sie ponoć nie dyskutuje /patrz historia komentarzy/. A co ze smyczą???
Nick: deejay, Data: 27.06.2006 23:04
konstruktywna krytyka heh.
tradycyjnie dla prezesa 555.
Pozdro
Nick: DJPreZes, Data: 27.06.2006 18:26
Jak cos jest ochydne, to to krytykuje.
Idź do strony:
123456789101112131415
16171819202122

Profil: minta

Profil: PiotrDiesel

Re: 205 GTI 1.6 '87 r.

Ale szanuję to GTI ogromnie. Naprawdę szacun dla [smention u=136]pawel[/smention] za zbudowanie tak fantastycznego projektu _O_ [attachment=0]IMG_55105.jpg[/attachment] [attachment=1]IMG_55373.jpg[/attachment]

Re: 205 T8

https://www.205gtidrivers.com/forums/topic/ 176186-205-t16-replica-build nawet buda podobna :roll:

Wzmocnienia kielichów. Mocowania zderzaków

Mam do sprzedania wzmocnienia kielichów blacha 4mm Oraz mocowania zderzaków z nierdzewki kwasoodpornej Śruby do alufelg 106 s16

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby. 507254896 pisać pytać podeślę fotki na wotssapie c

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby

  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Klubowicze
  • Forum
  • Konto MAX
  • Galeria
  • Video
  • Kluby
  • Download
  • Linki
  • Reklama
  • Kontakt
  • Powered by TuningPortal v2.0