• Galeria
    • Katalogi
    • Video
    • Download
    • Użytkownicy
    • Klubowicze
    • Top 8
    • Konto klubowe
    • Regulamin
    • Poradnik
    • Pielegnacja 205
    • Opis modeli
    • Kody lakieru
    • GTI
    • Linki
    • Historia
    • Kluby
    • Reklama

Dzisiaj jest Piątek, 12 Czerwca 2026, 22:08:33

Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny

Podstawowe informacje o DJPreZes

Komentarze: 219

Ostatni:
Anonim, 18.08.2006

Skąd: Gdynia
Status konta: Nieopłacone
GG:
Rejestracja: 22.07.2004 13:48
Ostatnio online: 03.11.2014 10:59
Posiadane auto:

Marka: Peugeot
Model: 205 green
Kolor: Bia³y
Rok produkcji: 1989
Pojemność: 1361 cm³
Moc: 68 KM
Moment: 89 NM
Wprowadzone modyfikacje

Nadwozie: Brak danych
Silnik: TU3A ...wystarczajacy jak na ten rozmiar samochodu! :) Bez modyfikacji...jezdzi i to zwawo, wiec po co zmieniac? :P Edit (26.06.2007): oj tak tak...zmienilbym, bo jara tyle oleju, ze szkoda gadac :P
Układ wydech.: Seryjny
Zawieszenie: Seryjne, 14.07.2005 wymiana amorkow :D
Opis zewnętrzny: Brak danych
Wnętrze: Wnetrze z XSa... Mial by oryginal, no ale nie wyszlo.Moze kiedys bedzie powrot do oryginalu lub jakas akcja "kubelkowy green" ;]
Audio: Ło matko ;] Rabie i łupie az milo. Fabryczny przod i radyjo Pioniera ;] Wyjmowane na noc i trzymane w cieplym pomieszczeniu ;]
Plany: Brak danych
Inne: Hm...205 czego chciec wiecej ;) (drugiej 205 ;]) Moze ktos jest maniakiem "starego stylu" i chce sie zamienic nowymi lampami tylnimi na stare?? ;] Samochod z zalozenia ma zostac w miare oryginalny.
Felgi: 13 cali
Opony przód: 165 mm / 65
Opony tył: 165 mm / 65
Oceny auta


Wnętrze: / 10
Komora silnika: / 10
Audio: / 10
Styl: / 10
Kreatywność: / 10
Ogólnie: 0 0 / 10
Pozostałe fotografie


Nick: Anonim, Data: 18.08.2006 11:08
pozdro dla brata metala :P 15
Nick: Anonim, Data: 16.08.2006 21:46
3x5 standard pozdro z lublina
Nick: Lord Devil, Data: 10.08.2006 11:20
Nie chodzi o to by pakowac graty w auto za kupe kasy, ale by robic to z glowa. Jezeli nie wiesz jakie zagrozenie niesie za soba ciecie sprezyn to coz moge powiedziec... Wolalbym aby po drogach poruszaly sie bezpieczne samochody. Sprezyny na szczescie nie byly ciete.
Nick: DJPreZes, Data: 09.08.2006 15:55
nieogolony pysk chyba mi chce cos z silnika ukrasc, ale sie moge mylic ;) Katowice Katowice...ech...mi sie kojarza tylko z nocnymi biegami ze spodka do samochodu albo z samochodu do spodka ;) Lacznie bylem tam (nie liczac pobytu w samym Spodku) jakies 6 godzinek w ciagu 3 pobytow :P
Nick: Anonim, Data: 09.08.2006 13:18
o kutfa... co to za nieogolony pysk :P
pozdrowienia już z Katowic
Nick: Anonim, Data: 04.08.2006 20:24
Za miłość do 205
Nick: Anonim, Data: 04.08.2006 20:14
za miłość do francuzów
Nick: Anonim, Data: 01.08.2006 22:30
siema dj ode mnie za max critix 3x5 hehehhehehehehehehehhehehehehee
ktoś wkońcu taki byc musi
Nick: Marian, Data: 31.07.2006 18:43
siemka. fajnie napisałeś co do tej wyceraczki. Tak teraz w modzie jest. ma stać na baczność!!!!!
Nick: DJPreZes, Data: 31.07.2006 16:43
ale zaczynam sie obawiac... Ty tez mialas z nim fotke na profilu i jak Twoj Green skonczyl? ;] Sam tez mial Greena :P Ogolnie fotele..eeech... marzenie doslownie jak na nie spojrzalem...
Idź do strony:
123456789101112131415
16171819202122

Profil: krzyska

Profil: PiotrDiesel

Re: 205 GTI 1.6 '87 r.

Ale szanuję to GTI ogromnie. Naprawdę szacun dla [smention u=136]pawel[/smention] za zbudowanie tak fantastycznego projektu _O_ [attachment=0]IMG_55105.jpg[/attachment] [attachment=1]IMG_55373.jpg[/attachment]

Re: 205 T8

https://www.205gtidrivers.com/forums/topic/ 176186-205-t16-replica-build nawet buda podobna :roll:

Wzmocnienia kielichów. Mocowania zderzaków

Mam do sprzedania wzmocnienia kielichów blacha 4mm Oraz mocowania zderzaków z nierdzewki kwasoodpornej Śruby do alufelg 106 s16

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby. 507254896 pisać pytać podeślę fotki na wotssapie c

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby

  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Klubowicze
  • Forum
  • Konto MAX
  • Galeria
  • Video
  • Kluby
  • Download
  • Linki
  • Reklama
  • Kontakt
  • Powered by TuningPortal v2.0