• Galeria
    • Katalogi
    • Video
    • Download
    • Użytkownicy
    • Klubowicze
    • Top 8
    • Konto klubowe
    • Regulamin
    • Poradnik
    • Pielegnacja 205
    • Opis modeli
    • Kody lakieru
    • GTI
    • Linki
    • Historia
    • Kluby
    • Reklama

Dzisiaj jest Niedziela, 14 Czerwca 2026, 0:14:16

Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny

Podstawowe informacje o PIT_R

Komentarze: 283

Ostatni:
Anonim, 31.01.2006

Skąd: Ostrów Wlkp
Status konta: Nieopłacone
GG:
Rejestracja: 24.06.2004 00:24
Ostatnio online: 09.03.2009 16:18
Posiadane auto:

Marka: Brak danych
Model: 205
Kolor: Brak danych
Rok produkcji: Brak danych
Pojemność: 954 cm³
Moc: 47 KM
Moment: Brak danych
Wprowadzone modyfikacje

Nadwozie: Brak danych
Silnik: Warcy Rycy Csescy- WRC :) Odpalanie na przycisk :D
Układ wydech.: Pusta rura od silnika do końcowego tłumika. Tłumik Basowy, przelotowy WIATER. Brzmi jakbym miał jakieś 3.0 pod maską :D
Zawieszenie: Niedlugo montaz nizszej zawiechy z przodu
Opis zewnętrzny: Brak danych
Wnętrze: Lakierowane na czerwono elementy deski, czerwony dywan i schowek od GTi. Czerwone naświetlenie zegarów i czerwone neonki pod deska rozdzielczą. Zalożyłem środkowe kratki nawiewów bo nie miałem jak to w juniorach bywa :D Wnętrze zadbane, staram sie jak tylko mogę :D Zalozony licznik z GTi z czerwonym podswietleniem :D
Audio: Przód dwudrożne 13 Blaupuntka, Magnat 20 cm trojdrozne. Radio CD Blaupunkt Essen 33. Ładnie gra jak na taki zestaw :D Jeszcze dojdzie odtwarzacz filmów DVD i divx w postaci konsoli PlayStation Portable :D
Plany: Brak danych
Inne: SPRZEDANY !!! Teraz zostal mi moj roVer :P (chyba ze tez sprzedam :P)
Felgi: 14 cali
Opony przód: 165 mm / 60
Opony tył: 165 mm / 60
Oceny auta


Wnętrze: / 10
Komora silnika: / 10
Audio: / 10
Styl: / 10
Kreatywność: / 10
Ogólnie: 0 0 / 10
Pozostałe fotografie


Nick: Anonim, Data: 31.01.2006 22:34
Gratulujemy, 3 miejsce!!! No od nas poszły piatunie
Nick: PIT_R, Data: 30.01.2006 02:51
Fotka czerwonych postojowek Kiepska jasnosc zdjecia troche, bo Pit123 pierwszy raz robil fotki nowym apratem ;)
Nick: Anonim, Data: 27.01.2006 16:26
Ode mnie też trzy piąteczki poszły. No przecież można po znajomości :-D Mam nadzieję, że na następnym spociku zrewanżujesz sie. Początkujący w kasynie też ma szczęście i ja to tak sobie tłumaczę

pozdrowionka ...
Nick: JoT_JoT, Data: 22.01.2006 11:27
no tak dobry zlot to podstawa damy radie
Nick: Anonim, Data: 15.01.2006 14:29
czi piątki poszły
Nick: Anonim, Data: 08.01.2006 22:45
coś żeś mnie okantował z tym zlotem na parkinu cmentarza osobowickiego, bo wiało tam zimnem i pustką nikogo ni ma...
Nick: PIT_R, Data: 08.01.2006 13:09
Virtual tuning to poprostu lekko poprawione fotki auta w phtoshopie Obnizone zawieszenie, dodane felgi itp. A robione w celach pogladowych jakby autko wygladalo

Dzieki za malowanie, ale to jeszcze nie koniec, musze jeszcze pare elementow domalowac
Nick: Anonim, Data: 08.01.2006 12:42
a skąd ten wirtual tuning i co to w ogóle takiego??
ładne neonki, fajnie Ci lakierowanie wyszło, bo jak ostatno widzilem tak lakierowanego kadeta to załamać się można było
Nick: PIT_R, Data: 02.01.2006 20:31
Nie szkodzi, wlasnie dla tego jest zrobiony ten virtual tuning zebym mogl zobaczyc jak by to wygladalo
Nick: Anonim, Data: 02.01.2006 15:54
ale wpadka <zawstydzony> nie przyjrzalam sie że to "leciutki fotomontaż" hihi
Idź do strony:
123456789101112131415
1617181920212223242526272829

Profil: marjo84xs

Profil: PiotrDiesel

Re: 205 GTI 1.6 '87 r.

Ale szanuję to GTI ogromnie. Naprawdę szacun dla [smention u=136]pawel[/smention] za zbudowanie tak fantastycznego projektu _O_ [attachment=0]IMG_55105.jpg[/attachment] [attachment=1]IMG_55373.jpg[/attachment]

Re: 205 T8

https://www.205gtidrivers.com/forums/topic/ 176186-205-t16-replica-build nawet buda podobna :roll:

Wzmocnienia kielichów. Mocowania zderzaków

Mam do sprzedania wzmocnienia kielichów blacha 4mm Oraz mocowania zderzaków z nierdzewki kwasoodpornej Śruby do alufelg 106 s16

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby. 507254896 pisać pytać podeślę fotki na wotssapie c

Różne części

Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby

  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Klubowicze
  • Forum
  • Konto MAX
  • Galeria
  • Video
  • Kluby
  • Download
  • Linki
  • Reklama
  • Kontakt
  • Powered by TuningPortal v2.0