|
Posiadane auto:
|
Wprowadzone modyfikacje
|
Oceny auta
|
Pozostałe fotografie
|
Kiepska jasnosc zdjecia troche, bo Pit123 pierwszy raz robil fotki nowym apratem ;)pozdrowionka ...

damy radie 
Obnizone zawieszenie, dodane felgi itp.
A robione w celach pogladowych jakby autko wygladalo 
Dzieki za malowanie, ale to jeszcze nie koniec, musze jeszcze pare elementow domalowac
ładne neonki, fajnie Ci lakierowanie wyszło, bo jak ostatno widzilem tak lakierowanego kadeta to załamać się można było

| Idź do strony: |
|
Profil: marjo84xs

Profil: PiotrDiesel

Re: 205 GTI 1.6 '87 r.
Ale szanuję to GTI ogromnie. Naprawdę szacun dla [smention u=136]pawel[/smention] za zbudowanie tak fantastycznego projektu _O_ [attachment=0]IMG_55105.jpg[/attachment] [attachment=1]IMG_55373.jpg[/attachment]
Re: 205 T8
https://www.205gtidrivers.com/forums/topic/ 176186-205-t16-replica-build nawet buda podobna :roll:
Wzmocnienia kielichów. Mocowania zderzaków
Mam do sprzedania wzmocnienia kielichów blacha 4mm Oraz mocowania zderzaków z nierdzewki kwasoodpornej Śruby do alufelg 106 s16
Różne części
Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby. 507254896 pisać pytać podeślę fotki na wotssapie c
Różne części
Cześć Wszystkim. W następnym tygodniu będę robił pożądki w garażu. Czy coś ktoś potrzebuje Zwrotnice. Zawiasy. Zatrzaski piasty, i wiele innych części rozrusznik szygnały śruby















